Firmamız Hakkında
Kurulmuş olduğu 1970 tarihinden beri mobilya sektöründe, kendine has tarzı ile modüler ev mobilyaları üreten firmamız, 44 yıllık tecrübesi ile Ankara Siteler'deki fabrikasında modern çizgilerinden ve şıklığından taviz vermeyen mobilyalar üretmeye devam etmektedir. Türkiye'nin 4 bir yanına toptan ve perakende mobilya satışı yapmakta olan Mizam Mobilya, sizler için en güzel mobilyaları üretmeye devam edecektir.
Kalite Politikası
Kaliteli, kullanışlı, ergonomik, sağlıklı, estetik, modern mobilyaları yıllardır aynı keyifle üretiyoruz. Evlerinize yaşam enerjisi getiriyoruz, ruhunuza dinginlik katacak mekanlar için çalışıyoruz. Modellerimiz sürekli değişse de kalitemiz yıllardır değişmiyor. Hedefimiz sürekli müşteri memnuniyeti ve müşteri beğeni ve ihtiyaçlarına uygun mobilyalar üretmektir.
Vizyonumuz
Mizam Mobilya kaliteli, fonksiyonel, estetik ve yaşam alanını genişleten tasarımlarla daima ve ilk tercih edilen mobilya firması olmak için çalışmaktadır. Farklı model ve alternatiflerle sizlere seçenekler sunan, her zevke ve beğeniye uygun çağdaş ve estetik mobilyaları klasik çizgiden ayrılmadan sunan Mizam Mobilya kaliteli ürünleri uygun fiyatla imal etmekte ve satışa sunmaktadır. Tecrübeli kadromuzla kalite standardımızı daima koruyarak geliştiriyoruz.
Misyonumuz
Yenilikçi yaklaşımı ve sektördeki değişime uyum sağlayan esnek yapısı ile sizlere daima günümüze ait en iyi mobilya seçeneklerini sunmak ve taleplere uygun yeni modeller geliştirerek ürün yelpazemizi daima genişletmek ana amacımızdır. Ürünlerimiz, çözümlerimizle sağladığımız yüksek güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı temel çalışma prensibimizdir. Müşterilerimiz ve ülke ekonomisi için artı değerler üretmek ve ekonomik katkı ve istihdam yaratmak şirketimizin hedeflerindendir. Her zaman daha iyi araştırarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Mizam Mobilya Farkı
Mizam Mobilya geçmişin çizgilerini yeni ve modern yorumla geleceğe taşıyan, klasik modelleri özgün biçimde sunan, farklı çizgisi ile özel ve vazgeçemeyeceğiniz mobilyalar üreten ve kalite standardını asla değiştirmeyen bir firmadır.